Początek portalu „Głos Włocławianina”

Reaktywacja Portalu

W dniu 3 kwietnia 2022r. zostaje reaktywowany portal „Głos Włocławianina” po poprzednim zawieszeniu swojej działalności spowodowanym m.in. problemami technicznymi. Portal wraca, a wraz z nim nowy interesujący materiał. Od teraz strona będzie dostępna na nowym lepszym opłaconym hostingu. Poza stroną internetową będzie ponownie działać konto na Instagramie oraz powstanie strona na Facebooku. Zapraszamy również na serwer Discord dla osób z regionu prowadzony przez twórcę portalu.

Czym jest „Głos Włocławianina”

Głos Włocławianina, to niezależny portal internetowy poświęcony miastu Włocławek jak i całemu powiatowi, tworzony i rozwijany przez pasjonatów kochających swój region.

Podstawowymi celami portalu są:

 Historia

  • Przybliżanie interesującej i barwnej historii miasta oraz regionu

 Region

  • Promocja naszego regionu, jego kultury, przyrody, atrakcji turystycznych

 Twórczość

  • Promocja lokalnych mniejszych artystów działających w naszym regionie

Portal jest kierowany do wszystkich mieszkańców Włocławka oraz naszego powiatu. Portal prowadzony jest miłośników regionu. Na stronie pojawiać się będą ciekawe artykuły na temat historii regionu, ciekawych miejsc w regionie, jego przyrodzie oraz twórcach. Poza tym będą przedstawiane różne wydarzenia z regionu. Wkrótce na portalu zaczną się pojawiać pierwsze materiały. Jesteśmy również otwarci na chętne osoby chcące wziąć udział w projekcie!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Otrzymuj wiadomości e-mail, gdy pojawiać się będą nowe artykuły!
icon

Udostępnij